Menu Zavrieť

Ruské pery

Fenomén v oblasti výplňovej estetickej chirurgie sa volá Ruské pery. Ženy po celom svete sa zbláznili do pier srdiečkového tvaru. Najžiadanejšia technológia modelácie sa stáva čoraz populárnejšou aj na Slovensku.

Pre koho je zákrok vhodný

Technológiou tzv. Ruských pier sa modelujú plné pery krásnych tvarov bez “kačacieho” efektu. Výsledný vzhľad záleží od anatomických pomerov klientky a od toho, či v perách už nejaký materiál bol.

Na vytvorenie “plochých pier” z profilu je potrebné, aby pery boli úplne “prázdne”, aby predchádzajúca aplikácia inou technikou nemenila výsledok tejto aplikácie. Ak už v perách materiál inou technikou aplikovaný bol, je vhodné starú výplň najprv “rozpustiť” a o 14 dní sa môžu modelovať nové pery.

O zákroku

Pri tejto novodobej technológii vpichnutia kyseliny HA sa okrem zväčšenia objemu pier zvýraznia kontúry a mení sa postavenie pier. Vyplnenie pier je možné získať aj jemnou modeláciou, záleží na prianí klientky. Efekt srdiečkového tvaru sa dosiahne špeciálnou technikou aplikácie.

Po prvom vyplnení kyselinou hyalúronovou dochádza pomerne rýchlo k vstrebaniu materiálu, nakoľko ošetrené tkanivo sa hydratuje. Ďalšia aplikácia sa vykonáva do 1 mesiaca, čo predlžuje výsledok plných pier až na 1 rok. Zákrok sa následne opakuje raz za 9 – 12 mesiacov.

Pracujeme s vysoko kvalitnými dermálnymi výplňami Belotero a Juvederm.

Aká je rekonvalescencia

Výkon vďaka pôsobeniu lokálmeho anestézia nie je bolestivý a trvá cca 30 min. Po zákroku pery opuchnú na 2 – 3 dni a potom získavajú svoj reálny, jemnejší tvar. Klientky netrápia žiadne modriny. Po použití materiálu Juvederm Volbella sú pery makké, majú príjemnú štruktúru a nikdy nevznikajú hrčky.

Vďaka metóde Ruské pery získavajú klientky romantický tvar pier s objemom podľa želania, bez “kačacieho” efektu. Precízna práca a ľudský prístup kvalifikovaných chirurgov sú neodmysliteľnou súčasťou krásnych plných pier a spokojných klientiek.