Menu Zavrieť

Radiesse – tvár, dekolt a ruky

Každá žena túži po žiarivej mladistvej pleťi. Vrátiť jej pevnosť a prirodzenosť napriek pribúdajúcim rokom nikdy nebolo jednoduchšie. Riešením je kolagén.

Pre koho je zákrok vhodný?

Dámy v každom veku ooceňujú účinky kolagénu. Prirodzená tvorba kolagénu sa vplyvom veku spomaľuje, a preto na pleti začínajú byť viditeľné vrásky a kontúry tváre ochabujú. Dermatologické ošetrenie týmto stavebným prvkom posilňuje vnútorné štruktúry pleti a vracia jej vitalitu.

O zákroku

Vysoko účinné zložky prípravku Radiesse stimulujú prirodzenú tvorbu kolagénu. Injekčná výplň dodávaleti objem, vyhladzuje vrásky a ryhy a odstraňuje tak známky starnutia. S prípravkom Radiesse je možné omladiť jednotlivé časti tváre alebo urobiť na pleti celkový lifting s dlhotrvajúcim účinkom. Najčastejšie ošetrované časti sú tvár, dekolt a ruky.

Aká je rekonvalescencia?

Po zákroku sa môže v mieste pichu objaviť menší opuch, začervenanie a modrinky, avšak tieto behom pár dní zmiznú. Klientky si prakticky ihneď po zákroku môžu naplno užívať krásnu tvár. Účinok vypnutej pleti trvá viac ako rok.

V boji proti známkam starnutia pleti je stimulovanie kolagénu prípravkom Radiesse vysoko účinnou metódou. Znovuobnovené štruktúry pleti a jej mladistvejší vzhľad dodáva sebavedomie ženám i mužom, ktorí sa rozhodli zákrok podstúpiť.