Menu Zavrieť

Chemický peeling môžete svojej tvári dopriať aj v lete

Chemický peeling je efektívna metóda regenerácie tváre a dekoltu, ktorou sa zbavíme odumretých buniek a tým mladým a živým dáme všetko, čo potrebujú. A na našej klinike sa dá robiť dokonca aj v lete! Ako je to možné?

Vytvorili sme výnimočnú sériu ošetrení, ktorá mení nemožné – aplikovať chemický peeling v lete – na možné. Pretože chceme, aby ste u nás dostali to najlepšie a zároveň mali zdravú a vyživenú pleť bez ohľadu na ročné obdobie a problém pleti.

Medicínsky chemický peeling je ošetrenie tváre a dekoltu vhodnou prírodnou AHA kyselinou, ktorá odstráni staré kožné bunky a jemnučkú vrchnú vrstvu pokožky, aby sa mohli spustiť dôležité regeneračné procesy v pleti.

Kyselinka na každý problém

Každá pleť potrebuje niečo iné, základom dobrého chemického peelingu je výber vhodnej AHA kyseliny. Toto ošetrenie patrí do rúk lekára, ktorý dokáže stav pleti posúdiť,“ povedala MUDr. Zuzana Zelenayová z Chirkoz Medical Clinic. „Suchá a zrelá pleť potrebuje probiotický peeling, aby sme ju hydratovali. Na pigmentové nerovnosti a komedogénne akné je vhodný azaleinový peeling. Mierne zápalové akné zas pomôže vyriešiť peeling s kyselinou salicilovou.“

Napriek tomu, že po tomto ošetrení sa pri hojení tvár nešúpe, chemický peeling neodporúčame aplikovať na tvár s ekzémom alebo hlbokým zápalom.

Tajomstvo správnej hydratácie

Keď je tvár ošetrená a kožné bunky vyživené, aplikujeme na ňu unikátnu HYDROJELLY masku zloženú zo samých dobrých vecí: kaviáru, zlata, hľuzovky a kyseliny hyalurónovej.

Je to luxusná maska, ktorá dodá pleti po chemickom peelingu dôležitú hydratáciu,“ vysvetľuje odborníčka z našej kliniky.

Práve vďaka účinkom tejto unikátnej masky si u nás môžete dovoliť podstúpiť chemický peeling aj v lete. „Samozrejme, pleť treba následne chrániť krémom s dostatočným SPF faktorom,“ dodáva Z. Zelenayová.

Svetlo, ktoré lieči

Ochranným krémom vašu pleť pred odchodom z našej kliniky ošetríme, ale až po tom, ako sa skončí celá naša procedúra medicínskeho chemického peelingu, ktorý završuje tretí krok – LED terapia.

Terapiu svetlom poznali už starovekí Gréci. Dnes je vďaka pokroku vedy a techniky dotiahnutá do dokonalosti. Možnosť výberu rôznych farieb svetelného spektra uľahčuje riešenie mnohých problémov s pleťou, a to bez bolesti a nežiaducich účinkov.

Vďaka tejto unikátnej sérii ošetrení, zloženej z chemického peelingu, hydrogelly masky a LED terapie, poskytnete svojej pleti ošetrenie problémových partií, dokonalú vzpruhu a maximálnu výživu. Doprajte jej chemický peeling u nás a ona sa vám odmení pružnosťou, zdravím a dobrou kondíciou.